Policia hyn në shtëpinë e 27 vjeçarit, i gjen 13 gram kanabis dhe e prangos (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:49 09-02-2018 Policia hyn në shtëpinë e 27 vjeçarit, i gjen 13 gram kanabis dhe e prangos (EMRI)

Arrestohet një 27 vjeçar në Divjakë pasi në banesë iu gjet 13.50 gram kanabis.

Policia bën me dije se, më datën 08.02.2018, nga kontrolli i ushtruar nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Divjakë, në fshatin Karavasta, në banesën e shtetasit Elio Tira u gjet dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale 13.50 gram lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa.

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin:

-Elio Tira, 27 vjeç, banues në fshatin Karavasta, Divjakë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së shkallës së Parë Lushnje për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve".

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013346195220947
array(1) { ["section"]=> string(86) "policia-hyn-ne-shtepine-e-27-vjecarit-i-gjen-13-gram-kanabis-dhe-e-prangos-emri-109694" }