Policia i nxori procesverbalin se ishte me një femër, por lexoni se çfarë thotë vetë deputeti Bedri Hoxha

Publikuar tek: politike, më 10:19 11-04-2016 Policia i nxori procesverbalin se ishte me një femër, por lexoni se çfarë thotë vetë deputeti Bedri Hoxha

Policia i nxori procesverbalin se ishte me një femër, por lexoni se çfarë thotë vetë deputeti Bedri Hoxha.

Sipas asaj që ka thënë për ‘’Panorama’’, Bedri Hoxha ka mohuar të ketë qenë me ndonjë femër, përveç tre miqve të tij.

‘’Nuk është i vërtetë procesverbali i Policisë. Këto janë përralla dhe shpifje që riciklohen tani në prag fushate. Ai procesverbal nuk ka lidhje me mua. Unë madje kam qenë i vetëm në makinë. Po të isha me ndonjë femër nuk do ta kisha denoncuar fare rastin. Kisha tre miq te hoteli që i kisha njoftuar pasi nuk kisha ku qëndroja. Është shumë e thjesht për ta verifikuar, pasi çdo hotel ka një regjistër të hyrje daljeve të tij.’’, thotë Hoxha.

Makina e tij u sulmua natën e 24 prillit 2015, ngjarje që me sa duket nxori detaje të reja.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094170570373535
array(1) { ["section"]=> string(110) "policia-i-nxori-procesverbalin-se-ishte-me-nje-femer-por-lexoni-se-cfare-thote-vete-deputeti-bedri-hoxha-37364" }