Policia ndalon vlonjatin, ajo që iu gjet në makinë habit edhe vetë uniformat blu

Publikuar tek: aktualitet, më 10:26 13-05-2017 Policia ndalon vlonjatin, ajo që iu gjet në makinë habit edhe vetë uniformat blu

Një i ri nga Vlora është ndaluar në flagrancë nga policia.

Ernist Mustafa, 32 vjeç jo vetëm që po drejtonte një automjet i papajisur me patentë, por në makinë i gjendet edhe një bagëti e imët.

Sipas policisë, 32-vjeçari e kishte vjedhur kafshën shtetasit P.V., 54 vjeç në lagjen “1 Maji” dhe më pas kishte tentuar të largohej me makinën pa leje drejtimi.  

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprat penale “Drejtimi i automjetit në mënyrë të parregullt” dhe veprës penale “Vjedhje”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në duart e kujt është besuar kryeministria sot në protestën e opozitës? (FOTOT)
Antiterrori ndalon marinsin amerikan, "kokën" organizative të protestës së PD-së »
Article Logic
Execution time: 0.010279178619385
array(1) { ["section"]=> string(85) "policia-ndalon-vlonjatin-ajo-qe-iu-gjet-ne-makine-habit-edhe-vete-uniformat-blu-78501" }