Policia në gjurmët e grabitësve, kontrolle nga toka dhe ajri në vendodhjen e tyre

Publikuar tek: aktualitet, më 17:16 09-02-2017 Policia në gjurmët e grabitësve, kontrolle nga toka dhe ajri në vendodhjen e tyre

Mësohet se policia ka rënë në gjurmët e grabitësve të 2 milion eurove që u vodhën mesditën e sotme pranë Rinasit.

Policia po zhvillon kontrolle në fshatin Budullë të Fushë-Krujës, nga toka dhe ajri ku dyshohet se ndodhen dhe autorët.

Autorët pas vjedhjes së parave kanë djegur makinat në Fushë-Tapizë për të zhdukur gjurmët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministria e Bujqësisë reagon pas lajmit të gripit të shpendëve: Nuk ka vend për panik, deri tani nuk ka asnjë shenjë të virusit H5N8
Akuza e rëndë: Milionat i ka vjedhur policia, ja dëshmia »
Article Logic
Execution time: 0.010016918182373
array(1) { ["section"]=> string(86) "policia-ne-gjurmet-e-grabitesve-kontrolle-nga-toka-dhe-ajri-ne-vendodhjen-e-tyre-68234" }