Policia në këmbë përgjatë natës në rrugët e Tiranës, jep për të gjithë një mësim të madh për Krishtlindje (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:53 25-12-2017 Policia në këmbë përgjatë natës në rrugët e Tiranës, jep për të gjithë një mësim të madh për Krishtlindje (VIDEO)

Policia e Shtetit ka qëndruar përgjatë gjithë natës së mbrëmshme në gadishmëri për të siguruar mbarvajtjen e festës së natës së Krishtlindjes në Tiranë.

Pas urimit për këtë festë të krishterë, policia jep një këshillë për të gjithë drejtuesit e mjeteve dhe qytetarët për respketimin e rregullave të qarkullimit në mënyrë që të mos shënohet asnjë incident.

“Sherbimet e Policise ne krye te detyres .

Gezuar Krishtlindjen. Miresi e begati per te gjithe.

“Mesimi i madh i krishlindjeve: “Duajeni jetën dhe të afermin tuaj”.

E perkthyer më shqip akoma: respektoni drejtuesit e tjere te mjeteve, beni kujdes per kembesoret ne rruge, jepuni perparesi ne rruge”.

Respektimi i rregullave te qarkullimit i nje ngjyre festive me teper”, shkruan policia.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kartolina për fundvit, mungon në VIDEO një nga figurat më të rëndësishme në Top Channel
Vidhet një banesë në Shkodër, policia arreston autorin (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010683059692383
array(1) { ["section"]=> string(117) "policia-ne-kembe-pergjate-nates-ne-rruget-e-tiranes-jep-per-te-gjithe-nje-mesim-te-madh-per-krishtlindje-video-104284" }