Policia në Lazarat

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:41 25-06-2015 Policia në Lazarat

Kjo foto tregon operacionin e djeshëm të efektivëve të policisë dje në Lazarat. Forcat speciale të policisë së shtetit janë nisur nga të gjitha anët për të hyrë në Lazarat. Dhe janë të shumta forcat policore që janë mobilizuar për të hyrë në fshatin “rebel” dhe për të vënë në pranga autorët. Pas disa orëve operacion ditën e djeshme, policia ka ndaluar gjatë natës, për ta nisur sërish operacionin tani në mëngjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021965980529785
array(1) { ["section"]=> string(24) "policia-ne-lazarat-14598" }