Policia operacion në Tepelenë, 7 të arrestuar

Publikuar tek: aktualitet, më 10:03 12-09-2019 Policia operacion në Tepelenë, 7 të arrestuar Ilustruese

Një operacion policor është zhvilluar në Tepelenë, ku mësohet se kanë rënë në pranga 7 persona.

Të arrestuarit akuzohen për prodhim të lëndëve narkotike dhe grup kriminal.

Nuk dihet ende identiteti i personave që janë arrestuar, pasi operacioni është ende në zhvillim.

Sakaq, priten detaje në vijim rreth këtij operacioni.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02681303024292
array(1) { ["section"]=> string(51) "policia-operacion-ne-tepelene-7-te-arrestuar-178171" }