Policia publikon listën me 24 të kërkuarit e Durrësit (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:19 06-01-2019 Policia publikon listën me 24 të kërkuarit e Durrësit (FOTOT)

Policia e Shtetit ka publikouar foto dhe emrat e 24 personave të kërkuar në qarkun e Durrësit.

 

Në një postim në faqen zyrtare në Facebook , policia u bën thirrje qytetarëve të japin informacion.

"Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo në aplikacionin "Komisariati Dixhital", duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike", shkruan Policia e Shtetit.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg9.jpg

10.jpg

11.jpg12.jpg13.jpg

14.jpg

15.jpg16.jpg17.jpg

18.jpg

19.jpg20.jpg21.jpg

22.jpg23.jpg

24.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Blerta Pepa, vajza e Gjeniut të Vogël humbi jetën në operacion në Spitalin KONTINENTAL, prindërit kërkojnë DËMSHPËRBLIM: Mjekim i pakujdesshëm (HISTORIA E VDEKJES SË 16 VJEÇARES)
BERAT/ Me gurë dhe me grushta, për të kapur KRYQIN në OSUM, mijëra qytetarë ndjekin ceremoninë e UJIT TË BEKUAR »
Article Logic
Execution time: 0.011641979217529
array(1) { ["section"]=> string(66) "policia-publikon-listen-me-24-te-kerkuarit-e-durresit-fotot-147699" }