Policia shpall në kërkim Stresin dhe shokun e tij, filmuan veten duke qëlluar me armë (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:42 06-01-2017

Këngëtari njohur Arkimed Lushaj me emrin e artit Stresi është shpallur në kërkim nga policia së bashku me shokun e tij.

Burime të policisë bëjnë me dije se Stresi së bashku me shokun e tij me iniciale E.L 21 vjeç janë shpallur në kërkim pasi postuan në rrjetet sociale video teksa qëllonin me armë.

Rebelimi i këngëtarit dhe shokut të tij ka ardhur si pasojë e arrestimit në Francë të Ramush Haradinajt dhe këtë e bëri të ditur vetë këngëtari nëpërmjetë rrjeteve sociale ku shkruante: “Liri për Veteranët. Free Ramush Haradinaj. UÇK”.  

Po ashtu policia ka marrë masa edhe për babain e reperit Sali Lusha 61 vjeç dhe po punon për heqjen e armës së gjahut tip 'Shotgan'.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish- të përndjekurit, dokumentat që duhet të dorëzojnë për të marrë këstin e shtatë
Dëbora pushton vendin, ja akset rrugore të bllokuara »
Article Logic
Execution time: 0.010725021362305
array(1) { ["section"]=> string(96) "policia-shpall-ne-kerkim-stresin-dhe-shokun-e-tij-filmuan-veten-duke-qelluar-me-arme-video-64718" }