Policia Shqiptare me mjete të reja drejt Elbasanit, shkak siguria (Foto-Lajm)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:02 08-10-2015 Policia Shqiptare me mjete të reja drejt Elbasanit, shkak siguria (Foto-Lajm)

Policia e Shtetit ka nisur drejt Elbasanit mjetet e reja të saj, që mesa duket përdoren vetëm për situata të ngjashme si kjo e sotmja kur tensioni dhe frika për incidente përpara dhe gjatë ndeshjes Shqipëri-Serbi është e lartë.

Mjetet janë fotografuar gjatë kohës që janë nisur drejt Elbasanit dhe nga këto foto shihet se kanë një teknologji të lartë në përdorim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vendimi: “Autochthonous” dhe simbolet e Kosovës ndalohen në stadium
Dy automjete me tifozë shqiptar përfshihen në aksident »
Article Logic
Execution time: 0.0076417922973633
array(1) { ["section"]=> string(80) "policia-shqiptare-me-mjete-te-reja-drejt-elbasanit-shkak-siguria-foto-lajm-22607" }