Policia vë në dispozicion 10 mijë euro për gjetjen e autorëve të krimit të trefishtë në Thumanë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:36 07-06-2015 Policia vë në dispozicion 10 mijë euro për gjetjen e autorëve të krimit të trefishtë në Thumanë Viktimat

Policia  ka vënë në dispozicion 10 mijë euro për bashkëpunëtorët që do të ndihmojnë me informacion për kapjen e autorëve të krimit të trefishtë në Thumanë. Policia e Krujës vijon aksionin për kapjen e autoreve te dyshuar për masakrën e ndodhur, mesnatën e së premtes, ku mbetën të vrarë tre persona.

Sipas policisë, vëllezërit Daniel, Pëllumb dhe Besnik Kora janë shpallur ne kërkim sëbashku me babain e tyre, Guri Kora.Dhjetëra efektive vazhdojnë të jenë në zonë, duke kërkuar autorët e dyshuar të krimit të rëndë, ku u vranë tre persona të një familje dhe një mbeti e plagosur. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja çfarë lanë pas ata që ndoqën ndeshjen në oborrin e kryeministrisë(Foto)
Ishin në kërkim për zjarrvënie dhe vjedhje, kapen autorët »
Article Logic
Execution time: 0.01148509979248
array(1) { ["section"]=> string(101) "policia-ve-ne-dispozicion-10-mije-euro-per-gjetjen-e-autoreve-te-krimit-te-trefishte-ne-thumane-12904" }