Policia zbarkon në Fushë-Krujë, blindohet qendra e qytetit

Publikuar tek: aktualitet, më 18:43 18-09-2020 Policia zbarkon në Fushë-Krujë, blindohet qendra e qytetit Foto ilustruese

Forca të shumta të policisë kanë zbarkuar këtë mbrëmje në Fushë-Krujë.

Në operacionin që po zhvillohet aktualisht në qendër të qytetit, janë angazhuar efektivë të forcave “Shqiponja”, policia kriminale si dhe efektivë të komisariatit.

Operacioni i befasishëm vjen vetëm një ditë pas aksioneve në Elbasan, që u finalizuan me kapjen e Erion Alibej, i dyshuar si porositës i tre vrasjeve me pagesë.

Aktualisht policia është duke kryer kontrolle në automjete.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013637065887451
array(1) { ["section"]=> string(64) "policia-zbarkon-ne-fushe-kruje-blindohet-qendra-e-qytetit-220861" }