Policia zbulon detaje horror brenda familjes Çekiçi: Djali ia preu nënës kokën me thikë dhe e vari tek dera

Publikuar tek: barometri, më 14:37 07-08-2020 Policia zbulon detaje horror brenda familjes Çekiçi: Djali ia preu nënës kokën me thikë dhe e vari tek dera

Një ngajrje horror ajo që ka ndodhur sot në fshatin Buçimas të Pogrdecit, rreth orës 18:10.

Vrasja në familje ka marrë përmasa të frikshme, pasi policia ka zbuluar detaje makabre brenda shtëpisë ku ndodhi krimi.

Mësohet se Olsi Çekiçi, 44 vjeç, me probleme mendore dhe përdorues droge, ka vrarë nënën e tij Firdes Çekiçi, duke i prerë kokën me thikë, dhe më pas e ka varur tek dera e shtëpisë. Gjithashtu mësohet se 44-vjeçari është person me precedentë penal, për trafik droge. Ai ka qenë i dënuar në Itali dhe po ashtu në burgun e Zaharisë.

ccoi_copy.JPG

Olsi Çekiçi

Ai ishte me kartelë, por nuk pranonte të merrje ilaçet. Edhe vëllai i tij, po ashtu me probleme mendore, ndodhet në spital pasi ka marrë plagë thike në kokë.

Në banesë jetonte edhe vajza e Olsi Çekiçit, 15 vjeçe.

Lexo edhe: Me probleme mendore dhe përdorues droge, ja kush është 44-vjeçari që vrau sot pasdite nënën e tij me thikë (EMRAT)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012135982513428
array(1) { ["section"]=> string(113) "policia-zbulon-detaje-horror-brenda-familjes-cekici-djali-ia-preu-nenes-koken-me-thike-dhe-e-vari-tek-dera-216398" }