Policja rrëmbehet nga një burrë teksa po e arrestonte

Publikuar tek: bota, më 20:57 26-09-2017 Policja rrëmbehet nga një burrë teksa po e arrestonte

Një oficere policie u sulmua dhe u rrëmbye nga një burrë pasi u përpoq ta arrestonte.

Disa oficerë policie u përpoqën ta ndalonin por ishte e pamundur pasi  ai arriti të futet në një makinë argjendi.

Gjatë kohës së që po tentonte ta arrestonte agresorin, oficerja femër hyri në automjet dhe u rrëmbye për rreth pesë minuta.

Për fat të mirë, ajo arriti të shpëtojë kur makina u ndal në kryqëzimin me Rrugën e Kalasë.

Policia tani ka lëshuar një imazh të personit që ka lidhje me sulmin që ndodhi pak para 7.25 pasdite në 19 shtator.

Sulmuesi është përshkruar si i zi, i moshës rreth 30 vjeç, rreth 6ft i gjatë dhe i hollë i atletikës.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011646032333374
array(1) { ["section"]=> string(59) "policja-rrembehet-nga-nje-burre-teksa-po-e-arrestonte-93769" }