Politikanët thyejnë rregullat, në plazh për qejf… Patozi e Rama te Gjiri i Lalëzit (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 15:20 30-05-2020 Politikanët thyejnë rregullat, në plazh për qejf… Patozi e Rama te Gjiri i Lalëzit (FOTOT) Astrit Patozi

Politikanët thyejnë rregullat.

Edhe pse plazhi për njerëzit e thjeshtë nuk është hapur ende, nuk vlen e njëjta gjë për politikanët, shkruan newsbomb.al.

Ditën e sotme, Astrit Patozi dhe Luan Rama janë fotografuar në plazh, pikërisht në Gjirin e Lalzit një vend i cili frekuentohet më së shumti nga personazhet e politikës.

Sipas rregullit vetëm banorët e zonave bregdetare mund të frekuentojnë plazhet por as Patozi e as Rama nuk janë banorë të kësaj zone.

101259982_1935540129911217_2382565096648867840_n.png

 101406838_2693580797540835_3106867204625268736_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096089839935303
array(1) { ["section"]=> string(93) "politikanet-thyejne-rregullat-ne-plazh-per-qejf-patozi-e-rama-te-gjiri-i-lalezit-fotot-208416" }