Politikani britanik poston një grua nudo, thotë se donte të bënte shaka

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:05 19-02-2015 Politikani britanik poston një grua nudo, thotë se donte të bënte shaka

Biznesmeni dhe politikani britanik Lord Ashcroft, ka postuar në profilin e tij në "Twitter" një foto të një gruaje nudo në plazh.

Kjo ishte shokuese për ndjekësit e tij të cilët fillimisht nuk e kanë besuar se ishte pikërisht ai që e kishte postuar një gjë të tillë por Lord Ashcroft ka nxituar t’i njoftojë se bëhej fjalë thjesht për një shaka të tij.

Fotoja e gruas nudo në plazh është mjaft interesante pasi një zonë intime i mbulohej nga një pulëbardhë të cilën vetë Lord e ka quajtur të bezdisshme.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024100780487061
array(1) { ["section"]=> string(75) "politikani-britanik-poston-nje-grua-nudo-thote-se-donte-te-bente-shaka-3838" }