Politikani i njohur festoi ditëlindjen dhe rrëfen: Këto janë tri mrekullitë që përjetova në një ditë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:01 08-05-2017 Politikani i njohur festoi ditëlindjen dhe rrëfen: Këto janë tri mrekullitë që përjetova në një ditë

Anëtari i kryesisë së LSI-së, Dritan Ylli ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen.

Kanë qenë mbështetësit e LSI-së në Shkodër ata të cilët kanë surprizuar Yllin, i cili renditet i dyti në listën e kandidatëve për deputetë në Shkodër. Anëtari i kësaj force politike tregon se në këtë ditë ka përjetuar tri mrekulli që do donte ti kishte çdokush.

“Cdo vit qe kalon s'te tremb aspak, nese te gjen me shendet te mire, familje te lumtur dhe me miq e shoke te shtuar ! Sot, ne diten e lindjes, i perjetova te tre keto mrekulli qe duhet ti gezohet cdo njeri ! Te dashur miq ma bete diten e bukur, me kaq shume urime! Ju falenderoj dhe perqafoj te gjitheve !”, shkruan Ylli. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027687072753906
array(1) { ["section"]=> string(105) "politikani-i-njohur-festoi-ditelindjen-dhe-rrefen-keto-jane-tri-mrekullite-qe-perjetova-ne-nje-dite-77846" }