Politikani i njohur shqiptar fotografohet me partneren në aeroport, në radhë si gjithë të tjerët por larg për mos rënë në sy (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:10 27-10-2016 Politikani i njohur shqiptar fotografohet me partneren në aeroport, në radhë si gjithë të tjerët por larg për mos rënë në sy (FOTOT)

I tërhequr nga politika por vazhdon të mbetet një nga emrat e rëndësishëm të historisë politike në vend.

Është fjala për ish-liderin e së majtës Fatos Nano. Nano dhe bashkëshortja e tij Xhoana Nano janë fotografuar para pak minutash në aeroportin e Bolonjës në Itali. Si dy njerëz të thjeshtë  ata presin të kalojnë në radhën e gjatë me pjesën tjetër të qytetarëve.

Fatosi dhe Xhoana  janë munduar mos ekzspozohen e mos bien në sy duke ruajtur një lloj distance nga njëri-tjetri. E megjithatë nuk i kanë shpëtuar aparatit të newsbomb.al.

Ajo që bie në sy është transformimi i ish-liderit historik të së majtës; Nano ka nisur të ndjejë peshën e viteve në lëkurë dhe ka shtuar ndjeshëm në peshë, sikurse edhe bashkëshortja e tij Xhoana që pavarësisht se ka zgjedhur një ngjyrë të çeltë e rinore, duket se i ka shtuar disa kilogramë.

Çifti Nano udhëton shpesh dhe, mesa duket, udhëtimet nuk ia kanë kursyer vetes as në këto ditë fund-tetori..../ Newsbomb.al

xhoana.jpg

 

xhoana3.jpg

xhoana4.jpg

 

 xhoana2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070509910583496
array(1) { ["section"]=> string(135) "politikani-i-njohur-shqiptar-fotografohet-me-partneren-ne-aeroport-ne-radhe-si-gjithe-te-tjeret-por-larg-per-mos-rene-ne-sy-fotot-57565" }