Politikani përcjell nipin në Perëndim: Vumë një bast, shpresoj ta rikthej në Shqipëri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:44 15-09-2016 Politikani përcjell nipin në Perëndim: Vumë një bast, shpresoj ta rikthej në Shqipëri

Politikani shqiptar Kreshnik Spahiu ka përcjellë sot nipin e tij në Perëndim.

Kreu i Ak thotë se ka vënë një bast me të dhe se uron që pas 7 muajsh që përkon me kohën e zgjedhjeve të përgjithshme, ta rikthejë në Atdhe.

“GO ËEST: Nipi im, sapo u largua drejt perëndimit. Të dy vendosëm një bast që Shqipëria bëhet apo (s)bëhet? Shpresoj që pas 7 muajsh ta fitoj bastin dhe ta rikthej në atdhe. Rrogë të mbarë ✈️ vëlla i vogël....”, shkruan Spahiu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099358558654785
array(1) { ["section"]=> string(89) "politikani-percjell-nipin-ne-perendim-vume-nje-bast-shpresoj-ta-rikthej-ne-shqiperi-52977" }