Politikani shpërndan një “screenshot” por harron që ka hapur faqe prono (Foto)

Publikuar tek: bota, më 17:32 17-05-2016 Politikani shpërndan një “screenshot” por harron që ka hapur faqe prono (Foto)

Një politikan amerikan ka shpërndarë në faqen e tij një foto të kompjuterit të tij personal, duke dashur të shpjegojë për ndjekësit e tij një histori normale, por ajo që i ka rënë në sy mijëra fansave ka qenë e papritur.

Së bashku me një faqe të “Yahoo”, Mike Webb kishte hapur edhe dy faqe pornografike te të cilat lexohet “Layla Rivera tight body” dhe “Ivone sexy amateur”.

Megjithatë pasi ngjarja u mediatizua ai ka reaguar duke thënë se “Mësimet e mara sot tregojnë se njerëzit presin që liderat e tyre të jenë shembulli i idealeve tona më të larta, por edhe, siç e kemi parë gjatë një viti në postimet e gjata jo-tradicionale, njerëzit janë të motivuar nga e vërteta dhe substanca, jo skandalet”.

Pasta jai vë në dukje rritjen e numrit të fansave pas lajmeve të shumta duke thënë se “Çfarë nuk të vret, të bën më të fortë”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qeveria nuk e ndihmoi të gjente punë, dentisti djeg diplomën
Punonjësi i NASA ekspozon aksidentalisht një bazë aliene në Hënë? (Foto origjinale) »
Article Logic
Execution time: 0.012370824813843
array(1) { ["section"]=> string(80) "politikani-shperndan-nje-screenshot-por-harron-qe-ka-hapur-faqe-prono-foto-40733" }