Politikani shqiptar i bashkohet Instagramit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:32 18-05-2016 Politikani shqiptar i bashkohet Instagramit

Instagramit do t’i shtohet një përdorues i ri nga rradhët e politikanëve.

Është pikërisht kreu i Aleancës Kuqezi Kreshnik Spahiu ai i cili ka hapur një llogari të re në IG.

Menjëherë Spahiu i ka bërë 19 postime dhe ka marrë 258 ndjekësa ndërsa vetë ai ka preferuar mos ndjekë askënd

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019818067550659
array(1) { ["section"]=> string(49) "politikani-shqiptar-i-bashkohet-instagramit-40785" }