Politikani shqiptar, një foto-mesazh të bukur fort këtë mëngjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:00 20-07-2016 Politikani shqiptar, një foto-mesazh të bukur fort këtë mëngjes

Politikani dhe biznesmeni i njohur shqiptar, Behgjet Pacolli publikon një foto-mesazh të bukur fort këtë mëngjes.

Kryetari i Aleancës Kosova e Re pozon me një vogëlush me ngjyrë dhe teksa shkëmben një shikim dialogues me të, shkruan: “Asnjëherë mos gjyko dikë nga pamja. Ne jemi njerëzit e Perëndisë të gjithë!”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027379035949707
array(1) { ["section"]=> string(68) "politikani-shqiptar-nje-foto-mesazh-te-bukur-fort-kete-mengjes-47152" }