Politikani ukrainas divorcon gruan pasi ajo postoi foto të “nxehta”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:05 25-03-2015 Politikani ukrainas divorcon gruan pasi ajo postoi foto të “nxehta” ish-bashkëshortja e politikanit ukrainas

Alena Politukha është një bukuroshe ukrainase e cila ka ndarë disa foto “të nxehta” me miqtë e saj në rrjetin social Instagram.

Ka qenë kjo arsyeja që bashkëshorti i saj politikan në Ukrainë Aleksander Politukha ka vendosur që të ndahet nga bashkëshortja e tij. Alena tregon që Aleksandër, fillimisht është larguar nga shtëpia e më pas ka kërkuar divorcin.  “Ai më la mua dhe djalin tonë pa thënë asnjë fjalë” është shprehur bashkëshortja e tij.

Çifti kishin një djalë nga martesa e tyre 10 vjeçare. Fotot më pas kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026415109634399
array(1) { ["section"]=> string(70) "politikani-ukrainas-divorcon-gruan-pasi-ajo-postoi-foto-te-nxehta-6930" }