Politikani zemërthyer u kundërvihet demokratëve: O zot sa turp! 200 veta në protestë për Shqipërinë, 200 mijë për partinë

Publikuar tek: politike, më 12:48 03-02-2018 Politikani zemërthyer u kundërvihet demokratëve: O zot sa turp! 200 veta në protestë për Shqipërinë, 200 mijë për partinë

Ish-kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu, së fundmi i është rikthyer politokës duke komentuar çdo zhvillim në vend.

Sot Spahiu po ndjek me interes protestën kundër paktit të ministrave Bushati-Kotzias dhe konstaton numrin e ulët të protestuesve pjesëmarrës.

“O Zot sa turp: 200 veta protestojnë për Shqipërinë ndërsa 200.000 për partinë!  Shqipëria që s'duam”, shkruan ish-kreu i AK ndërsa publikon edhe këtë foto-kontrast. NDIQ KËTU PROTESTËN LIVE: 

kresh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01045298576355
array(1) { ["section"]=> string(125) "politikani-zemerthyer-u-kundervihet-demokrateve-o-zot-sa-turp-200-veta-ne-proteste-per-shqiperine-200-mije-per-partine-108965" }