Politologu i njohur nxjerr ‘bllof’ ministrin e LSI: I vjedh citatin Merkel në bisedimet me Trump

Publikuar tek: aktualitet, më 17:45 18-03-2017 Politologu i njohur nxjerr ‘bllof’ ministrin e LSI: I vjedh citatin Merkel në bisedimet me Trump

Politologu shqiptar, Afrim Krasniqi ka nxjerrë ‘bllof’ sot ministrin e LSI-së, Edmond Panariti i cili sipas tij ka kopjuar citimin e kancelares Gjermane, Angela Merkel në takimin me presidentin e SHBA, Donald Trump ‘Të flasim me njëri-tjetrin, jo për njëri-tjetrin’.

 

Sipas tij Panariti ka krahasuar mardhëniet mardhëniet e SHBA- Gjermani me pazarin , siç e quan ai të Gjirit të Lalzit mes PS-së dhe LSI-së.

“Pa koment! Ministri i "vjedh" citatin Merkel ne biseden me Trump, krahason marredheniet SHBA-Gjermani me pazarin e Gjirit te Lalzit Lalzit mes PS-LSI..” shkruan Krasniqi.

afrim3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasen keq dy automjete, në vendngjarje Zamira Rami, ndalon makinën dhe njofton ambulancën
Bregu justifikon deklaratat për ‘luftë’ të Bashës: Janë më emocionale sa ai është zakonisht »
Article Logic
Execution time: 0.01152491569519
array(1) { ["section"]=> string(99) "politologu-i-njohur-nxjerr-bllof-ministrin-e-lsi-i-vjedh-citatin-merkel-ne-bisedimet-me-trump-72372" }