Pollo akuza për dasmën e Veliajt, Balla: S’mund të flasin për martesën ata që kanë konflikt interesi

Publikuar tek: politike, më 12:49 21-05-2015 Pollo akuza për dasmën  e Veliajt, Balla: S’mund të flasin për martesën ata që kanë konflikt interesi

Deputeti i PD Genc Pollo dhe ai i PS Taulant Balla kanë sulmuar njëri-tjetrin gjatë seancës së sotme parlamentare për “martesat dhe familjet”. Pollo solli në vëmendje dasmën e Veliajt e ndërsa Balla i tha se ai ka “konflikt interesi me martesën”, duke nënkuptuar kështu divorcin me ish-bashkëshorten.

“Veliaj bëri martesë në kalanë e Gjirokastrës dhe Traku Fest që duhej të bëhej në gusht, u bë kur u martua Veliaj”, tha Pollo. “Deputetët që kanë konflikt interesi me martesën nuk bëjnë mirë të përmendin familjen”, iu përgjigj Balla duke replikuar nga vendi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092699527740479
array(1) { ["section"]=> string(104) "pollo-akuza-per-dasmen-e-veliajt-balla-s-mund-te-flasin-per-martesen-ata-qe-kane-konflikt-interesi-11649" }