'Populli t‘bon e populli t‘rrzon', Tayna sot kujton suksesin që e bëri të njohur një vit më parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:06 01-06-2019 'Populli t‘bon e populli t‘rrzon', Tayna sot kujton suksesin që e bëri të njohur një vit më parë

Reperja e njohur Tayna është një nga artistet më të pëlqyera kohët e fundit.

Në një kohë shumë të shkurtër ajo u kthye në këngëtaren e preferuar të publikut dhe tashmë po shijon suksesin e saj.

Këtë famë këngëtarja e mori nga kënga e saj ‘ Columbiana’ një bashkëpunim më Don Phenom.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Tayna ka kujtuar se si sot një vit më parë u publikua bashkëpunimi që i doli kaq shumë sukses si dhe ka falenderuar të gjithë fansat e saj për suportin që i kanë dhënë gjatë këtij viti. 

‘Sot 1 vjet është publikuar “Columbiana” ku nisi gjithcka. Ka qënë një vit plot suksese e sfida edhe një fillim i ri në jetën time. Populli t‘bon e populli t‘rrzon, kështu që faleminderit shumë të gjithëve juve që më keni sjellë deri këtu ku jam e që ju kanë pëlqyer këngët e mia edhe për dashnin e madhe që ma jepni akoma' ka shkruar ndër të tjera reperja.

 

Screenshot_9.jpg

 

 

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E veshur me të brendshme kuq e zi, Beatrix Ramosaj tregon ku dëshiron ta puthin
'Tenton të bësh famë me emrin e Kidës', Genc Prelvukaj nuk ia përton komentueses: Fëmijë i dashur... »
Article Logic
Execution time: 0.011651992797852
array(1) { ["section"]=> string(100) "populli-t-bon-e-populli-t-rrzon-tayna-sot-kujton-suksesin-qe-e-beri-te-njohur-nje-vit-me-pare-166523" }