Porno në realitet virtual, eventi shtyhet nga fluksi i madh

Publikuar tek: bota, më 22:53 05-07-2016 Porno në realitet virtual, eventi shtyhet nga fluksi i madh

Duhet të ishte një event i thjeshtë i demostrimit të pornografisë në realitetin virtual, por ndodhi një surprizë e papritur për organizatorët në Japoni.

Ata ishin përgatitur të përballonin disa dhjetëra njerëz por përpara dyerve të shfaqjes u grumbulluan me mijëra madje disa mbërritën rreth dy orë përpara hapjes, kështu që vendosën të marrin rrugën e shkurtër dhe të mbyllin dyert.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fermerit i shkatërrohet jeta, 6 mijë derra i ngordhin nga përmbytjet (Foto prekëse)
Këshilltari i Ramës, Tony Blair në ‘’Ditën e gjykimit’’, akuza serioze për shkaktim të vrasjeve »
Article Logic
Execution time: 0.0099079608917236
array(1) { ["section"]=> string(64) "porno-ne-realitet-virtual-eventi-shtyhet-nga-fluksi-i-madh-45641" }