Porta Brandenburg ndriçohet me ngjyrat e flamurit gjerman pas sulmit terrorist që goditi dje Berlinin

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:48 21-12-2016 Porta Brandenburg ndriçohet me ngjyrat e flamurit gjerman pas sulmit terrorist që goditi dje Berlinin

Porta Brandenburg ndriçohet me ngjyrat e flamurit gjerman pas sulmit terrorist që goditi Berlinin. 12 veta humbën jetën dhe me dhjetra të tjerë mbetën të plagosur në ngjarjen që tronditi jo vetëm Gjermaninë por të gjith Europën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Terror në Gjermani, kamioni shtyp turmën në tregun e Krishtlindjeve
FOTO E DITËS: Bashkia Kamëz lë sërish nam, ky është emri i radhës që i vë një prej rrugëve të saj »
Article Logic
Execution time: 0.012273073196411
array(1) { ["section"]=> string(107) "porta-brandenburg-ndricohet-me-ngjyrat-e-flamurit-gjerman-pas-sulmit-terrorist-qe-goditi-dje-berlinin-63295" }