Portali socialist sulmon gazetarin Artan Rama: Ja kush është oficeri i SHIK-ut

Publikuar tek: aktualitet, më 10:00 16-10-2016 Portali socialist sulmon gazetarin Artan Rama: Ja kush është oficeri i SHIK-ut

Gazetarët Alida Tota dhe Artan Rama, kanë qenë në shënjestër të sulmeve nga portali “Lexo.al”, pas publikimit të emisionit “Kodrina e Vdekjes”.

Pas akuzave për Totën për të cilën u postuan disa foto ku ajo kishte dalë me deputetet femra të Partisë Demokratike, tashmë portali sulmon Artan Ramën, producentin e “Publicus” për të cilin thotë se ka qenë oficer i SHIK-ut dhe bashkëpunëtor i ngushtë i Koço Kokëdhimës.

“Artan Rama njihet si një ish bashkëpunëtor i ngushtë i Koço Kokëdhimës që nga viti 2004, duke qenë se ka drejtuar televizionin A1 deri në vitin 2008. Por, historia profesionale e Artan Ramës nis dhe lidhet si oficer i SHIK-ut famëkeq të Bashkim Gazidedes dhe zëdhënës i tij deri në shpërthimin e skandalit të Piramidave në vitin 1997.”, shkruan portali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.23851108551025
array(1) { ["section"]=> string(83) "portali-socialist-sulmon-gazetarin-artan-rama-ja-kush-eshte-oficeri-i-shik-ut-56339" }