Portiere me bikini të bardha, Oriola Marashi i kthen b*thën Grezdës, por pëson gol (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:54 28-07-2020 Portiere me bikini të bardha, Oriola Marashi i kthen b*thën Grezdës, por pëson gol (VIDEO) Oriola Marashi

Oriola Marashi dhe Eros Grezda për momentin janë një nga çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Romanca e tyre ka krijuar jo pak zhurmë në rrjete sociale, dhe pse në fillim u përpoqën ta mbajnë të fshehtë.

Pak javë më parë u përfolën se ishin ndarë, por çdo gjë rezultoi një thashethem. Ata postojnë çdo ditë foto dhe video në rrjetet e tyre sociale, dhe duken shumë të lumtur së bashku.

Së fundmi futbollisti Eros Grezda ka publikuar një video në Instastory, ku shihet Oriola portiere, me vikini të bardha sensuale.

Grezda godet, Oriola Marashi kthen të pasmet, por pëson gol. Lojtari i Kombëtares nuk kënaqet me aq, dhe gjuan sërish, por kësaj here shtylla e shpëton Oriolën.

"Ndeshja" përfundoi 1-0 në favor të Grezdës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Majlinda Bregu pranon ‘sfidën’ dhe jep mesazhin domethënës: Për gratë që po i bëjnë ballë krizës pa zë...
‘Miss plazhi’, Kejvina Kthella më provokuese se kurrë, nuk ndal fotot me bikini »
Article Logic
Execution time: 0.013395071029663
array(1) { ["section"]=> string(93) "portiere-me-bikini-te-bardha-oriola-marashi-i-kthen-b-then-grezdes-por-peson-gol-video-215295" }