Portret familjar, dalin FOTOT nga diplomimi i vajzës së Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit në SHBA

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:48 27-05-2019 Portret familjar, dalin FOTOT nga diplomimi i vajzës së Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit në SHBA

Kompozitori shqiptar Shpëtim Saraçi dhe bashkëshortja e tij këngëtarja Mira Konçi prej dy vitesh kanë lënë Shqipërinë për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ditën e djeshme, familja Saraçi ka festuar diplomimin e vajzës së kompozitorit Era Saraçit.

Era ka publikuar disa foto nga ceremonia në Instastory, ku shihet e veshur me pelerinën e diplomimit dhe kapelën në duar.

Ajo ka publikuar edhe një portret familjar, ku ka pozuar krah babait, nënës dhe vëllait.

Foton krah të atit Era e ka shoqëruar me flamurin shqiptar, flamurin amerikan dhe një zemër.

Me siguri kompozitori dhe këngëtarja ndihen shumë krenarë për vajzën e tyre.

gzdh.png

gfxdhg.png

dzsfg.png

szefdgf.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007037878036499
array(1) { ["section"]=> string(101) "portret-familjar-dalin-fotot-nga-diplomimi-i-vajzes-se-shpetim-saracit-dhe-mira-koncit-ne-shba-165884" }