Portretet më shqetësuese që keni parë ndonjëherë (FOTO-GALERI)

Publikuar tek: kulture-art, më 12:07 30-07-2015 Portretet më shqetësuese që keni parë ndonjëherë (FOTO-GALERI)

Can Pekdemir bën eksperimente virtuale qe shtyjnë skeletin e njeriut në limit.

Duke përdorur softëare të modelimit 3D ai bën portrete pastaj deformon strukturën e eshtrave të kokës dhe qafës jashtë çdo proporcioni. Përgatituni për t’u tmerruar nga kjo foto-galeri.

{gallery}3d{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020288944244385
array(1) { ["section"]=> string(66) "portretet-me-shqetesuese-qe-keni-pare-ndonjehere-foto-galeri-17313" }