Portugalia barazoi, ja çfarë duhet të ndodhë tani që të kalojmë fazën

Publikuar tek: sport, më 19:00 22-06-2016 Portugalia barazoi, ja çfarë duhet të ndodhë tani që të kalojmë fazën

Hungaria kaloi shumë shpejt në avantazh por portugezët arritën të barazojnë pa u mbyllur pjesa e parë.

Nëse Islanda që momentalish udhëheq ndaj Austrisë me një gol, mban fitoren, atëherë do të na duhej edhe një gol i Hungarisë.

Më pas do të jenë ndeshjet e mbrëmjes ato që do vendosin për fatin e Shqipërisë. Në ndeshjet e orës 21:00, Itali - Irlandë dhe Belgjikë - Suedi, duhet që suedezët dhe irlandezët të humbasin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0079391002655029
array(1) { ["section"]=> string(74) "portugalia-barazoi-ja-cfare-duhet-te-ndodhe-tani-qe-te-kalojme-fazen-44296" }