Postimi i pazakontë i Erion Braçes (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:55 31-01-2016 Postimi i pazakontë i Erion Braçes (Foto)

Larg akuzave politike, përfshirja në replika dhe debate, deputeti Erion Braçe ka befasuar ndjekësit e tij me një postim të veçantë.

Mesazhi i Braçes është i shkurtër dhe i qartë: “Lexo! Lexo për vete, lexo për të”, shkruan deputeti socialist shoqëruar me një foto mjaft goditëse ku duket një burrë teksa bën po këtë gjë, lexon për vete dhe për femrën që relaksohet qetësisht në vaskën e bmbushur me shkumë.

12650382_10206200074902855_1111969757_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030860900878906
array(1) { ["section"]=> string(45) "postimi-i-pazakonte-i-erion-braces-foto-31420" }