Postoi foto me Donald Trump, modelja shqiptare kryqëzohet nga fansat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:19 27-05-2016 Postoi foto me Donald Trump, modelja shqiptare kryqëzohet nga fansat

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj nuk e ka menduar se postimi i një fotoje në krah të kandidatit republikan për president, Donald Trump, do të shkaktonte kaq shumë zemërim dhe inat në profilin e saj në Instagram.

“Ok! Hello Donald”, shkruan modelja, ndërsa fansat e kritikojnë Eminan për faktin se Trump ka bërë shpesh herë komente fyese ndaj grave, myslimanëve dhe emigrantëve.

Më së shumti janë të huajt ata që kritikojnë modelen për këtë foto, por nuk mungojnë edhe kundërshtitë e fansave shqiptarë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029192209243774
array(1) { ["section"]=> string(73) "postoi-foto-me-donald-trump-modelja-shqiptare-kryqezohet-nga-fansat-41668" }