Postoi në Facebook se përndiqej nga dikush, 2 javë më pas gjendet e vdekur adoleshentja

Publikuar tek: bota, më 00:29 06-01-2018 Postoi në Facebook se përndiqej nga dikush, 2 javë më pas gjendet e vdekur adoleshentja

Një adoleshente në Shtete e Bashkuara të Amerikës është gjendur e vdekur në rrethana misterioze pak ditë më parë.

19-vjeçarja Natalie Bollinger u pa për herë të fundit në datën 28 dhjetor në shtëpinë e saj në Denver, Colorado. Më pas u raportua e humbur nga familjarët.

Policia nuk e ka bërë të ditur shkakun e vdekjes së saj, por po e heton ngjarjen si një vrasje.

Vetëm dy javë më parë, adoleshentja kishte bërë një postim në Facebook ku shprehej se dikush e përndiqte.

Ajo pretendonte se përndjekësi ishte 42-vjeçari Shaën Schëartz, me të cilin ishin bërë shokë para dy vjetësh. 19-vjeçarja kishte arritur të merrte urdhër mbrojtje ndaj tij.

Policia tha se ka marrë në pyetje Schëartz, por nuk mund ta quajë atë të dyshuar.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012346029281616
array(1) { ["section"]=> string(93) "postoi-ne-facebook-se-perndiqej-nga-dikush-2-jave-me-pas-gjendet-e-vdekur-adoleshentja-105596" }