Poston videon e Air Albania, lapsusi i Ramës me anglishten

Publikuar tek: barometri, më 08:12 23-08-2018 Poston videon e Air Albania, lapsusi i Ramës me anglishten

Para pak minutash Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë videon e prodhimit të avionit të kompanisë Air Albania. 

 

Teksa ka postuar videon, Rama ka shkruar “OOUMING SOON”, për të treguar që avioni do të vijë së shpejti, por disa minuta më pas e ka kuptuar lapsusin dhe e ka ndryshuar tekstin duke shkruar “COMING SOON”.

Para disa ditësh Kryeministri ka postuar dhe foton e Air Albania, kompanisë e cila do të nisë fluturimet nën logon e flamurit shqiptar.

anglisht.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027066946029663
array(1) { ["section"]=> string(64) "poston-videon-e-air-albania-lapsusi-i-rames-me-anglishten-131889" }