PPE-Bashës: Ju nuk ndihmoni veten, hyni në zgjedhje dhe votoni reformën

Publikuar tek: barometri, më 07:30 02-05-2017 PPE-Bashës: Ju nuk ndihmoni veten, hyni në zgjedhje dhe votoni reformën

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032841920852661
array(1) { ["section"]=> string(75) "ppe-bashes-ju-nuk-ndihmoni-veten-hyni-ne-zgjedhje-dhe-votoni-reformen-77128" }