‘Praaaapë sot’?! Rama ‘qesh me lot’ me lapsusin tjetër të Bashës: O ti mos vdeksh kurrë (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 15:34 17-10-2020 ‘Praaaapë sot’?! Rama ‘qesh me lot’ me lapsusin tjetër të Bashës: O ti mos vdeksh kurrë (VIDEO) Rama - Basha

Lapsuset e kreut të PD, Lulzim Basha janë shoqëruar gjithmonë me tallje nga Partia Socialiste, ndaj s’kishte si të ndodhte ndryshe edhe ditën e sotme.

Në një konferencë me gazetarët, kreu i PD Basha ka ngatërruar fjalët dhe kjo ka bërë që ky moment të bëhet viral në rrjet.

Këtë video e ka shpërndarë në Instagram edhe kryeministri Rama, i cili ia kujton shpeshherë Bashës lapsuset e tij.

“Praaapë sot?! O ti mos vdeksh kurrë kurrë”, shkruan Rama krah videos, duke e shoqëruar edhe me disa “emoji” duke qeshur.

View this post on Instagram

Praaapë sot?! O ti mos vdeksh kurrë kurrë???

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012800931930542
array(1) { ["section"]=> string(93) "praaaape-sot-rama-qesh-me-lot-me-lapsusin-tjeter-te-bashes-o-ti-mos-vdeksh-kurre-video-224126" }