Prag zgjedhjesh, kryetari potencial i të rinjve të PD i kërkon favore seksuale një vajze

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:37 27-02-2015 Prag zgjedhjesh, kryetari potencial i të rinjve të PD i kërkon favore seksuale një vajze

Kjo është një bisedë zhvilluar mes kandidatit potencial për kreytar të Forumit Rinor Demokratik, Erlind Çomo dhe një vajze të re, identitetin e së cilës nuk mund ta bëjmë të ditur.

Biseda e ardhur në redaksinë e newsbomb.al tregon se si Çomo i cili sot është anëtar kryesie i degës 5 në PD dhe nesër mund të jetë edhe kryetar partie në FRPD i kërkon favore seksuale vajzës së re dhe i thotë se do ta ndihmojë.

“Unë të mbështes në karrierë dhe ta mbështes pra”, shkruan ndër të tjera Çomo në mesazhin dërguar vajzës. Çomo i tregon gjithashtu se aksidenti i Gretës ka shtyrë edhe zgjedhjet ku ai do kandidojë si kryetar.

Nëpërmjet fotove-mesazh mund të lexoni bisedën e plotë mes tyre.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020638942718506
array(1) { ["section"]=> string(92) "prag-zgjedhjesh-kryetari-potencial-i-te-rinjve-te-pd-i-kerkon-favore-seksuale-nje-vajze-4568" }