Praktikat e hetimit, Arta Marku takim me Xhezair Zaganjorin

Publikuar tek: barometri, më 08:18 05-01-2018 Praktikat e hetimit, Arta Marku takim me Xhezair Zaganjorin

Kryeprokurorja e Përgjithshme Arta Marku pasditen e sotme ka zhvilluar një takim me kreun e Gjykatës së Lartë Xhezair Zaganjori.

Takimi është kryer në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme. ‘Prokuroria do kontribuojë për dhënien e drejtësisë dhe do standartizohen praktikat e hetimit’- është shprehur Prokurorja Arta Marku sipas Report TV.

Ky takim vjen pas lëvizjeve që bëri Marku në rradhët e prokurorëve, por edhe në kushtet ku kemi hyrë ne janar, dhe pritet arrestimi i “peshqve të mëdhenj”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010411024093628
array(1) { ["section"]=> string(65) "praktikat-e-hetimit-arta-marku-takim-me-xhezair-zaganjorin-105469" }