Pranë murit të dalë boje dhe në luftë për jetën, miq dhe dashamirës emocionojnë me mesazhet e tyre Moikom ZEQON (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:52 22-09-2019 Pranë murit të dalë boje dhe në luftë për jetën, miq dhe dashamirës emocionojnë me mesazhet e tyre Moikom ZEQON (FOTO) Moikom Zeqo sot në QSUT

Shkrimtari i njohur Moikom Zeqo vazhdon të qëndrojë i shtruar në pavionin e hematologjisë prej dy muajsh.

Këtë herë, intelektuali shqiptar ka publikuar një foto të trishtueshme nga dhoma e tij në Qendrën Spitalore Universitare ‘’Nënë Tereza’’ ku ndodhet pranë një muri të dalë boje dhe me pllaka të vjetra.

Megjithatë, miq, kolegë dhe dashamirës së shumtë nuk pushojnë së dërguari mesazhe inkurajuese, të cilat i urojnë shërim të shpejtë.

Moikom Zeqo vuan prej kohësh nga një sëmundje e rrezikshme e gjakut.
moikom 11.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035125017166138
array(1) { ["section"]=> string(122) "prane-murit-te-dale-boje-dhe-ne-lufte-per-jeten-miq-dhe-dashamires-emocionojne-me-mesazhet-e-tyre-moikom-zeqon-foto-179416" }