Pranë oxhakut deputeti shqiptar bën bilancin, pse jam ndryshe nga politikanët e tjerë

Publikuar tek: politike, më 19:29 21-12-2016 Pranë oxhakut deputeti shqiptar bën bilancin, pse jam ndryshe nga politikanët e tjerë

Pranë oxhakut dhe atmosferës së festave, deputeti Eduard Ndocaj ka treguar se pse është një politikan ndryshe nga të tjerët dhe pse duhet ta votojnë në zgjedhjet e ardhshme. Ai ka bërë një përmbledhje të asaj çfarë ka përfaqësuar gjatë këtij viti duke i treguar dhe për publikun e tij.

Pse Eduart Ndocaj është ndryshe nga tjetër dhe bilanci i 2017-POSTIMI I PLOTË I DEPUTETIT: 

  Eduart Ndocaj për 2016 ka përfituar zero tenderë shteror - Eduart Ndocaj për 2016 ka bërë zero punësime politike apo militanteske

- Eduart Ndocaj për 2016 nuk ka marr asnjë lekë nga buxheti i shtetit, asnjë përfitim, përveç rrogës së deputet dhe atë e ka shpërndarë për humanizëm për persona nën nevojë
- Eduart Ndocaj ka bërë zero pazare të fëlliqura politike për 2016
- Eduarti Ndocaj, nuk është bërë i pasur nga politika
- Eduart Ndocaj nuk është burokrat i pasuruar me korrupsion
- Eduart Ndocaj nuk është dënuar për trafik qeniesh njerëzore, trafik droge vrasje, kërcënim personi
- Eduart Ndocaj ka zero dënime për abuzim me detyrën
- Eduart Ndocaj, nuk është person që është pasanik me postin e kryetari të Bashkisë apo kryetar komunash
- Eduart Ndocaj nuk ka mbjellë asnjë parcelë hashashi
- Eduart Ndocaj nuk ka themeluar asnjë kompanie biznesi me marrjen e mandatit dhe nuk ka bërë asnjë biznes për shkak të mandatit të deputetit
- Eduart Ndocaj nuk ka shitur asnjëherë votën e tij në Parlament
- Eduart Ndocaj nuk ka bërë asnjë marrëveshje të pisët politike
- Eduart Ndocaj është deputeti i vetëm edhe pse me familjen jashtë, më shumë ka jetuar në Lezhë duke qëndruar me komunitetin dhe duke qëndruar pranë komunitetit
- Eduart Ndocaj nuk mund të akuzohet as edhe për një qindarkë të vjedhur në shtet apo të përfituar në konflikt interesi
- Eduart Ndocaj në vitin që po mbyllim ka tatua me regjistër mbi 10 persona në gjithë Shqipërinë, por më së shumti Lezhë, Rubik, Laç, Rrëshen që kanë pasur probleme jetike dhe të gjithë i ka ndihmuar privatisht. - Eduart Ndocaj, është deputeti më i thjeshtë (umile)

Ky është Eduart Ndocaj. 2017 po vjen e shqiptarët duhet të zgjedhin atë që bën për ta, mendon për ta dhe nuk vjedh në kurrizin e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Dekriminalizimi filloi”, Basha: Do të fitojmë edhe betejën për zgjedhje të lira dhe të ndershme
Presidenti Bujar Nishani vizitë zyrtare në Turqi, pritet nga homologu Erdogan (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0099039077758789
array(1) { ["section"]=> string(90) "prane-oxhakut-deputeti-shqiptar-ben-bilancin-pse-jam-ndryshe-nga-politikanet-e-tjere-63358" }