Pranga 23-vjeçarit në Tiranë, ngacmoi seksualisht kushërirën

Publikuar tek: aktualitet, më 12:34 09-07-2020 Pranga 23-vjeçarit në Tiranë, ngacmoi seksualisht kushërirën Ilustruese

Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi ka ngacmuar seksualisht kushërirën e tij.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 5 u bë ndalimi me iniciativë i shtetasit Sh. T., 23 vjeç, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht kushërirën e tij”, njofton policia.

Vihet re se së fundmi, janë shtuar rastet e denoncimeve nga ana e vajzave apo grave të cilat janë ngacmuar dhe abuzuar seksualisht.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093939304351807
array(1) { ["section"]=> string(66) "pranga-23-vjecarit-ne-tirane-ngacmoi-seksualisht-kusheriren-213324" }