Prangoset 20 vjeçari në Krujë, shiste drogë në shkolla: Policia i kap kokainë dhe hashash me vete

Publikuar tek: aktualitet, më 07:17 22-09-2020 Prangoset 20 vjeçari në Krujë, shiste drogë në shkolla: Policia i kap kokainë dhe hashash me vete Foto ilustruese

Një 20 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga Policia në Krujë pasi shiste drogë në shkollat e qytetit.

Mësohet se në pranga ka rënë i riu me inicialet A.C, ndërsa nga kontrolli që i është bërë, ai kishte në xhep 3 doza kokainë dhe në makinë 20 gram kanabis sattiva.

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013823986053467
array(1) { ["section"]=> string(102) "prangoset-20-vjecari-ne-kruje-shiste-droge-ne-shkolla-policia-i-kap-kokaine-dhe-hashash-me-vete-221203" }