Prangoset pronari i lokalit në Durrës, rrahu me sende të forta kushëririn, procedohen dhe dy vëllezër të përfshirë në konflikt

Publikuar tek: aktualitet, më 09:05 28-10-2020 Prangoset pronari i lokalit në Durrës, rrahu me sende të forta kushëririn, procedohen dhe dy vëllezër të përfshirë në konflikt

39 vjeçari me inicialet A.L është arrestuar nga Policia pasi në loaklin e tij në Durrës, ka qëlluar me sende të forta kushëririn e tij, 28 vjeçarin me inicialet L.L.

Gjithashtu,  janë proceduar penalisht si të përfshirë në konflikt me kushërinjtë e tyre dhe dy vëllezër, shtetasit Xh. L., 48 vjeç dhe Sh. L., 45 vjeç.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë Manzë, në vijim të punës për parandalimin e përshkallëzimit të dhunës në familje, arrestuan në flagrancë shtetasin A. L., 39 vjeç, banues në Sukth, pasi në ambientet e lokalit në pronësi të tij, gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me sende të forta kushëririn e tij, shtetasin L. L., 28 vjeç, banues në Durrës.

Në vijim të veprimeve u proceduan penalisht shtetasit Xh. L., 48 vjeç dhe Sh. L., 45 vjeç (vëllezër), pasi janë përfshirë në konfliktit me kushërinjtë e tyre”, njofton Policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tre të rinjtë zihen në mes të rrugës në Gjirokastër, njëri qëllon me armë dhe largohet me makinën e shokut, Policia i shpall të dy në kërkim (EMRI-DETAJE)
Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti pozitiv me Covid-19, e njofton vetë: Për dy javë do qëndroj në vetizolim »
Article Logic
Execution time: 0.010739088058472
array(1) { ["section"]=> string(131) "prangoset-pronari-i-lokalit-ne-durres-rrahu-me-sende-te-forta-kusheririn-procedohen-dhe-dy-vellezer-te-perfshire-ne-konflikt-225460" }