Pranon ndërhyrjen kirurgjikale, ish-banorja e ‘Big Brother’ tregon reagimin epik pas operacionit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:38 19-04-2019 Pranon ndërhyrjen kirurgjikale, ish-banorja e ‘Big Brother’ tregon reagimin epik pas operacionit

Mbushur me rrëfime ekskluzive ishte biseda e sotme e moderatorit Ermal Peçi me një nga banoret më të komentuara dhe të ndjekura të B.Brother Xheni Mhillaj.

Ajo zgjodhi programin ‘Trokit’ në IN Tv për të treguar ndërhyrjen kirurgjikale në hundë dhe gjithçka ka jetësuar këto dy muaj. Ermali tregoi se u surprizua nga vendimi i saj, aq më tepër që Xheni nuk është komentuar për një pamje jo estetike të hundës. Edhe ajo vet, pranon se gjithçka nisi thjesht nga fiksimi për të pasur një hundë më të bukur. U mendua dy herë? Pati problem pas operacionit? Si reagoi ajo kur pa vetën me fashot e hequra? Teksa përgjigjet Ermali e komplimenton që ndan eksperiencën e saj në ekran dhe nuk bën si shumë vajza që përpiqen të mohojnë ndërhyrjet.

‘Ishte një fiksim. Fola dhe më prindërit, më thanë nëse doja mund ta bëja. Sa më doli narkoza, pyetja e parë që kisha për doktoreshen ishte: Si e kam hundën (qesh). Pasi hoqa fashot dhe pashë vetën qava, po qava nga gëzimi për hundën e re’, tha Xheni.

A kushtoi shumë ndërhyrja? Sikleti më i madh i ndërhyrjes? A do të kryej tjetër operacion? Merrni përgjigjet në videot e mëposhtme.

LAJMI NË:http://www.intv.al/trokit-eksluzive-pranon-nderhyrjen-kirurgjikale-dhe-tregon-c-ndodhi-epik-reagimi-pas-operacionit-91807?fbclid=IwAR1U4G1LF0RVdyl34v4y3LZy4m__uytL4YWuB1yTm0ON_bEFTEgoFWG56Pc

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037544012069702
array(1) { ["section"]=> string(100) "pranon-nderhyrjen-kirurgjikale-ish-banorja-e-big-brother-tregon-reagimin-epik-pas-operacionit-161109" }