Pranon publikisht lidhjen me personazhin e famshëm, Enca: Kam bërë seks… (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:00 22-03-2020 Pranon publikisht lidhjen me personazhin e famshëm, Enca: Kam bërë seks… (FOTO)

Në këto ditë karantinimi këngëtarja Enca Haxhia është shumë aktive në rrjetet sociale.

Mbrëmjen e sotme, ajo i ka dhënë mundësinë fansave të saj të bëjnë pyetjet që dëshirojnë në Instagram.

Mirëpo, pyetjet e shumta kanë qenë për jetën private të këngëtares.

Në këtë mënyrë, ajo ka zbyuluar se ka qenë e lidhur me një mashkull të shoëbiz-it shqiptar por pa i zbuluar emrin.

‘Ke pasur ndonjëherë të dashur të estradës’, e pyet një ndjekës Encën dhe ajo ka thënë po.

Më tej pyetja e radhës ka qenë nëse ka bërë seks mer ndonjë nga të famshmit dhe këngëtarja sërish pohon.

Kujtojmë që ditët e fundit, Enca është komentuar në mediat rozë për shkak të ndarjes nga jeta të të atit.

enca_copy.jpg

enca11.jpgoriginal.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014070987701416
array(1) { ["section"]=> string(81) "pranon-publikisht-lidhjen-me-personazhin-e-famshem-enca-kam-bere-seks-foto-199684" }