“Pranon të fejohesh apo... të hidhem?” Propozimi i veçantë i djalit nga Tirana (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:36 18-07-2015 “Pranon të fejohesh apo... të hidhem?” Propozimi i veçantë i djalit nga Tirana (FOTOT)

Djemtë romantikë ekzistojnë akoma. Madje jo vetëm romantikë por të gatshëm për...vetëflijim kur vjen puna te dashuria. Ky është një propozim mjaft i veçantë i një të riu nga Tirana i cili ka emocionuar të dashurën e vet me një propozim të çmendur, nga ato që vetëm dashuritë dhe të dashuruarit dinë t’i bëjnë.

Vajza e cila ka marrë propozimin e ka rrëfyer kështu për revistën Anabel, momentin kur i dashuri e ka propozuar: “Përshëndetje Anabel! Kisha dëshirë të ndaja me ju (nëse është e mundur)një nga momentet më të bukura të jetës time,propozimin që më bëri i dashuri për fejesë.Kishte hipur në vinç dhe i mbuluar nga banderola ku shkruhej "pranon të fejohesh apo të hidhem" del përbalël dritares së zyres ku punoj unë (në katin e 5) Më pas hyn brenda në ambjentin e punës dhe nxjerr unazen.Do dëshiroja ta publikonit në faqen tuaj së bashku me fotot.Faleminderit”.

S’na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë çiftit dashuri pafund!

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0072271823883057
array(1) { ["section"]=> string(84) "pranon-te-fejohesh-apo-te-hidhem-propozimi-i-vecante-i-djalit-nga-tirana-fotot-16488" }